Investice do Vaší budoucnosti Zlato/Stříbro/Platina

Zlato pro Vaše blízké nebo jako pojistka pro budoucnostSnimek-obrazovky-2021-04-06-112652

Vzácné kovy přitahovaly pozornost lidstva od nepaměti. Jako jedny z mála věcí jsou přijímány napříč kulturami i staletími. Zlato jako jeden z těchto vzácných kovů má přesah kulturní, regionální i časový, přečkává staletí a neexistuje v historii doba, kdy zlato nebylo oceňováno. Má i hluboký symbolický význam v celé řadě kultur, naší nevyjímaje. Darováním něčeho takto hlubokého dává člověk víc než jen hodnotu investičního kovu - dává něco, co se dotýká staletí.  S námi můžete investovat do zlata dvěma základními způsoby. Postupným ukládáním do zlata a jednorázovým nákupem investičních slitků a cihel.

1. Postupné ukládání do zlata
Po malých částkách můžete mít za pár let vlastní cihlu za výhodnou cenu

Dokonce i zlato může být o "velkých předsudcích, ale malých financích". Ukládání peněz do zlata je jednoduché. Nemusíte mít naráz velký balík peněz, abyste si koupili zlatou cihluPo malých měsíčních částkách – například 600 Kč – se pro Vás bude každý měsíc nakupovat zlato za velkoobchodní ceny. Máte tak výhodu nejen dobré ceny, ale také kvalitního a certifikovaného zlata. Výhodná cena pro klienty je zajištěna proto, že se nakupuje ve velkém množství a udržuje se marže na jednotku na nízké úrovni.

Jak funguje ukládání do zlata 

Vaše zlatá cihla nebo slitek již od 600 korun měsíčně. Ukládejte do zlata postupně, po malých částkách a vyzvedněte si po čase zlato o hmotnosti troyské unce, 50 gramů100 gramů250 gramů nebo 500 gramů. Ukládání do zlata umožňuje měsíční platby 600 korun (do troyské unce), 1.000 korun (do 50gramové cihly), 1.500 korun (do 100gramové cihly), 3.750 korun (do 250gramové cihly) či 7.500 korun (do 500gramové cihly). Je transparentní a má jasné podmínky. Během celé doby můžete kdykoliv zlato odprodat. Pokud si zlato ponecháte, zachová svou hodnotu až do chvíle, než se jej rozhodnete prodat.  Výnosy ze zlata získáte teprve při jeho prodeji, přičemž čistý výnos záleží na rozdílu mezi cenou za niž jste nakoupili a prodejní cenou.

 

2. Jednorázový nákup zlatých slitků

Zlatý slitek nebo cihla je totiž opravdu oblíbeným a efektivním nástrojem pro diverzifikaci portfolia. Zlato vám přinese zhodnocení i ochranu majetku proti inflaci či náhlým výkyvům trhů. Těší se transparentním tržním cenám a vysoké likviditě. Investiční zlato představuje jednorázový nákup zlatých slitků v různých podobách.  Můžete si vybrat z řady zajímavých produktů jednorázového nákupu investičního zlata. Podívejme se na ty nejvýznamnější:

 

Zlaté slitky a cihly nejvyšší jakosti

V nabídce máme celou řadu gramáží zlatých slitků, počínaje jednogramovými investičními mincemi, zlatými cihlami o vyšších hmotnostech konče. Stačí si jen vybrat. Spolupracujeme s nejlepšími světovými slévárnami, což zaručí i kvalitu zpracování jednotlivých slitků.

Shrnutí:

Na rozdíl od fondů a akcií nepočítejte u investice do zlata s vyplácením průběžné dividendy, na druhou stranu ale vyděláte na tom, že neplatíte žádné daně z příjmů a to ani z celkového výnosu při jeho prodeji.

Můžete investovat i do stříbra či platiny. Tyto drahé kovy jsou čím dál více žádanější a do budoucna se očekává stálý růst jejich hodnoty.

Doporučení:

100 gramové cihly zlata jsou dobře prodejné kdekoliv na světě a díky tomu jsou i velmi likvidním nástrojem na ukládání peněz.

Rádi Vám pomůžeme a poradíme jak nejlépe využít a zhodnotit Vaše finance.

.

.

.

.

investiční poradenství

financování bydlení

Veronika Čerňanská

mob.: +420 722 433 729

e-mail: info@vermarkop.cz

www.inbipo.cz

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider

Provádíme veškeré stavební a zemní práce. 

Postavíme Váš dům, dle Vaších představ a přání. 

Social